Hakkımızda2021-10-28T14:26:17+03:00

Başarıyı amaç edinmiş dijital pazarlama ekibi

Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin markalarını “şimdi yükseliş zamanı” mottosu ile zirveye taşımayı amaç edindik.

Bizi Yakından Tanıyın

Adımız Salinus, Şili’nin sahillerinde keşfedilen bir mikroorganizma türünden geliyor. Çekirdek yapısında taşıdığı devasa DNA kod zinciri ile bize ilham verdi. Küçük ekibimiz bilgi karmaşası ile başa çıkıyor, boyutuyla değil hayata getirdiği kodlarla Dünya’ya iz bırakıyor.

Salinus, sürekli değişen ve gelişen teknolojide kendimizi güncel tutmamızı, yaratıcılığımızı ve özgürlüğümüzü temsil etmektedir.

Uzun yılların bilgi birikimi ve bunların yanında tecrübelerimizi cebimize koyarak özgürlüğümüzü ve fikirlerimizi rahatça sergileyebileceğimiz Salinus dijital pazarlama ajansını kurduk.

Peter Drucker’ın “Ölçemezseniz iyileştiremezsiniz.” sözünden daima ilham alıyoruz. Her dijital veriyi anlamlı kılacak metrikler haline getiriyor ve kararlarımızı rasyonel sebeplerle destekliyor, doğru olanı yaptığımıza emin oluyoruz.

Okumak ve öğrenmek işimizin bir parçası. Bilgi teknolojileri alanında hiçbir şey sabit değil. Kendimizi daima güncel tutmak için çaba sarfediyor ve en yenilikçi fikirleri müşterilerimizle paylaşıyoruz.

İşimizi icraat ederken tüm iş zekası modellerinden faydalanarak müşterilerimiz için en iyisini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Çünkü biz biliyoruz ki; strateji ve bilgi olmazsa yaratıcılık işe yaramaz ve yapılan hiçbir hizmet hedefine ulaşmadan kaybolur gider.

Müşterilerimiz için daima değişiyor ve gelişiyoruz.

Gelin Markanızın Yükselişini Konuşalım